شماره مطلب: 16332
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور:

چرا باید سند بیگانگان را جایگزین سند آموزش و پرورش کنیم؟!

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به سند آموزش و پرورش، گفت: با وجود سند راهبردی تعلیم و تربیت که با حضور اندیشمندان، مبتکران، و با تکیه بر توان علمی کشور تهیه و تدوین گردیده، چرا باید سند بیگانگان را جایگزین این سند کنیم؟!

دکتر شعبانعلی رمضانیان، در گفتکو با خبرنگار سایت خبری فرهنگ نگار، در خصوص سند آموزش 2030 سازمان ملل که یونسکو متولی اجرای آن به دست دولت ها می باشد، اظهار داشت: این سند درواقع تعهدی است که دولت نسبت به مجامع بین المللی پذیرفته و تا الآن از مفاد این سند اطلاعات کاملی در دست نداریم، در واقع خود دولت، با وجود رونمایی از این سند، مفاد آن را منتشر نکرده است.
وی افزود: بنابر تعابیر و مصادیقی که سازمان ملل از آمریکا دارد، مانند نظام حاکم برجهان و به قول معروف کدخدایی این نظام جنایتکار در سراسر منطقه؛ پیش بینی می شود مفاد این سند برخواسته از افکار پلید و شوم دولت آمریکا و صهیونیسم جهانی باشد و کاملا مشخص است که هدف آنها نفوذ به فرآیند تعلیم و تربیت ملتها و تربیت کودکان و نوجوانان مطابق میل صهیونیسم جهانی است.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور بیان داشت: این سند در روز شنبه با حضور معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، وزیران آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری، رونمایی شد؛ یعنی فاز اجرایی و عملیاتی این توافق آغاز شده است، درحالی که از جزئیات و مفاد این سند بی اطلاع هستیم و به همین سبب نگرانی هایی نسبت به این مقوله وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که همه دست اندرکاران در این امر، مراقبت ها و مواظبت های لازم را انجام دهند، زیرا امروز هدف استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار، براندازی نظام اسلامی با تکیه بر تمامی امکانات و روش های موجود است؛ بنابراین برنامه آموزشی ابلاغی از سوی آنان نمی تواند تحکیم بخش و قابل قبول برای جامعه اسلامی باشد.
دکتر رمضانیان با اشاره به سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش، اظهار داشت: با وجود سند راهبردی تعلیم و تربیت که با حضور اندیشمندان، مبتکران، و با تکیه بر توان علمی کشور تهیه و تدوین گردیده، چرا باید سند بیگانگان را جایگزین این سند کنیم؟ از نهادهایی نظیر آموزش و پرورش، آموزش عالی و دولت خواستاریم مفاد و اهداف این سند را در دسترس همگان قرار دهند.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.