یادداشت؛ دکتر شعبانعلی رمضانیان
خطر اساسی اجرای سند 2030 در ایران، تغییر ریل تربیت به سمت تربیت مطلوب غرب است چیزی که انقلاب اسلامی، خون هزاران شهید و سختی ها و ملالت های فراوان برای آن داده شده تا با ارزشهای اسلامی و قرآنی جایگزین شود.
گلایه های فرهنگیان موارد زیادی را شامل می شود؛ از کم بودن حقوق گرفته تا نداشتن تسهیلات مناسب خرید مسکن تا حقوق ناکافی در دوران بازنشستگی. دغدغه هایی که اگر برای گره گشایی از آن کاری نشود؛ قطعا بر بهبود کار معلم تاثیر منفی خواهد داشت.
خودنمایی به سبک جدید در مدارس دخترانه
با انتشار عکس های خون بازی و هم چنین علنی شدن این مشکل در جامعه، این رفتار مانند یک بیماری مسری به دبیرستان های دخترانه در شهرستان ها هم کشیده شده است؛ امروز دختران دبیرستانی در شهرستان ها نیز به دنبال جلب توجه بیشتر از دختران پایتخت یاد گرفته اند که می توانند دست به تیغ شوند.
معلمان که سال هاست از تبعیض و تفاوت بین وزارتی و حتی درون وزارتی رنج می برند و وعده های گره گشایی معیشتی نیز با وجود اجرای بد و نیمه کاره ی طرح رتبه بندی در مورد آنان تحقق نیافته است؛ این بار شاهد یک تبعیض جدیدند و می پرسند که کدام سازمان برای ارتقاء آموزش و مهارت کارکنانش از آنان پول دریافت می کند؟!
1
2
3
4

مقالات

نشست روشنگری با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با حضور بیش از 800فرهنگی بسیجی درکانون شهید بیطرفان قم برگزار شد
درجلسه ای باحضور کانونهای استان و ستاد از مدیر و پرسنل کانون برتر سازمان بسیج فرهنگیان تقدیر به عمل آمد
آخرین جلسه هم اندیشی مدیران و پایوران کانونهای بسیج فرهنگیان استان صبح دیروز 24اسفند برگزارشد
همایش بسیج فرهنگیان 21بهمن در سینما تربیت برگزارشد